Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
ЛаптопApple MacBook Air A2179 (2020) Silver, i3-1000NG4, 8GB, 256GB SSD, 13.3" Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (Mid 2015) Silver, i7-4870HQ, 16GB, 1TB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, R9 M370X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1249.00 € / 2442.83 лв.
1124.00 € / 2198.35 лв.
| Модел: | Apple MacBook Pro A1260 4.1 |
| Клас: | Бизнес / домашен лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core 2 Duo T8300 2.40 GHz (3M Cache, 800 MHz FSB) |
| Чипсет: | Intel |
| РАМ памет: | 4GB DDR2 SODIMM |
| Памет за данни: | 200GB 5400RPM SATA |
| Видео карта: | NVIDIA GeForce 8600M GT 256 MB GDDR3 |
| Размер на дисплея: | 15.4 инча (39 см.) |
| Технология на дисплея: | Светодиодна подсветка (LED) |
| Резолюция на дисплея: | 1440 * 900 пиксела |
| Предна камера: | 1,3MP за HD видео разговори |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+/-RW записващо устройство |
| LAN: | Вградена 10/100/1000 Гигабит |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Интерфейси: | 2 x USB 2.0, 1 x DVI, 2 x Fireware |
| Екстри: | ExpressCard/34 |
| Тегло: | 2.4 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1+EDR |
APPLE MACBOOK PRO A1260 е част от серията атрактивни модели на APPLE, при които крайния продукт е със стилен и ергономичен дизайн, с много функционалности и добри параметри. Лаптопът е с 15.4 инчов дисплей с TFT матрица, със светодиодна LED подсветка и резолюция 1440 на 900 пиксела. RAM паметта е 4 GB DDR2, а дисковото пространство за съхранение на информация е 200 GB SATA. Процесорът е двуядрен Intel Core 2 Duo T8300 3M Cache – идеални параметри както за офис лаптоп, така и за домашно ползване.
Моделът е снабден с 1,3 мегапиксела камера, с HD резолюция при видео-разговор, както и с DVD записващо устройство, Wi-Fi за безжична връзка с интернет, Bluetooth, express card, 2 USB порта и 1 DVI.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопDell Latitude 5500, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G2 SFF, i5-6600, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.





