Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Silver, i5-1038NG7, 16GB, 1TB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 500GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
609.00 € / 1191.10 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
КомпютърDell OptiPlex 3080 USFF, i5-10500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторFujitsu B24-9TE, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
Работна станцияHP Z8 G4 Tower, 2x Gold 6234, 192GB, 512GB SSD + 2TB HDD, Nvidia RTX 5000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
2319.00 € / 4535.57 лв.
2087.00 € / 4081.82 лв.
ЛаптопDell Latitude 7440, i5-1345U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
| Модел: | Apple MacBook Pro A1278 8.1 |
| Клас: | Бизнес / домашен лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-2415M 2.30GHz (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| Чипсет: | Intel |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 SODIMM |
| Памет за данни: | 320GB 7200RPM SATA |
| Видео карта: | HD Graphics 3000 384MB |
| Размер на дисплея: | 13.3 инча (34 cm) |
| Технология на дисплея: | Светодиодна подсветка (LED) |
| Резолюция на дисплея: | 1280 * 800 пиксела |
| Камера: | 1.3MP мегапиксела камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+/-RW записващо устройство |
| LAN: | Вградена 10/100/1000 Гигабит |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Интерфейси: | 2 x USB 2.0, 1 x Mini DisplayPort (Thunderbolt), 1 x Firewire |
| Четец за карти: | SD Card (SDXC) |
| Батерия: | Работа на батерия до 5 часа |
| Тегло: | 2.04 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1+EDR |
| Производител | Apple |
Този модел на APPLE е снабден с достатъчно мощ и широка функционалност и е достоен представител на марката с редица предимства и характеристики. Дисплеят е 13.3 инча (34 см. в диагонал), със светодиодна LED подсветка и IPS матрица на дисплея за още по-добра видимост от различни ъгли. Резолюцията на екрана е 1280 на 800 пиксела. Оперативната памет е 4 GB DDR3, a дисковото пространство е 320 GB SATA. Процесорът е двуядрен Intel Core i5 3M Cache, работещ на 2.30 GHz тактова честота, с ускоряване до 2.9 GHz. Лаптопът е снабден с DVD записващо устройство, Bluetooth, Wi-Fi вградена безжична антена 802.11 b/g/n и четец за SD карти.
Този модел на APPLE е подходящ за всеки, който желае да получи добри параметри, стилен дизайн и оптимално добра цена.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23D-10, 23" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.






