Подобни продукти
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10750H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full UHD 3840x2160
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i9-11950H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1499.00 € / 2931.79 лв.
1349.00 € / 2638.41 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Power G7, i7-10750H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1259.00 € / 2462.39 лв.
1133.00 € / 2215.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 16" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
| Модел: | H730 |
| Клас: | Работна станция |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i7-4710MQ (6M Cache, 2.30GHz - 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB |
| Видео карта: | Външна NVIDIA Quadro K1100M (128-bit, 2GB GDDR5) |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Интерфейси: | VGA, DisplayPort, USB 2.0, USB 3.0, |
| Четец за карти: | SD картов четец |
| Производител | Fujitsu |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
Работна станцияLenovo ThinkStation P520C Tower, W-2223, 32GB, 512GB SSD, Quadro P1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторPhilips S Line 275S1AE, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторHP Z27q G3, 27 инча, IPS QHD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.




