Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопHP ProBook x360 440 G1, i5-8250U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
251.00 € / 490.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
| Модел: | Fujitsu LIFEBOOK E751 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i3-2310M 2.10 GHz |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Intel HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 15.6-инчов (39.62 см) |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела |
| Предна камера: | WEB CAMERA |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устройство |
| LAN: | 10/100/1000Mbps |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Производител | Fujitsu |
Този лаптоп нов ли е? Често задаван въпрос, когато клиентите ни видят Fujitsu LIFEBOOK E751. Не, реновиран е както и голяма част от техниката, която предлагаме в hop.bg. Реновиран, а не втора ръка лаптоп, затова изглежда и толкова добре. И не само заради това. Страхотният дизайн на лаптопа, комбиниран с впечатляващите 15,6 инча екран, второ поколение процесор Intel® Core™ i3-2310M, работещ на 2.10 GHz... Лаптопът има и предна камера, както и DVD записващо устройство. Дали става да гледате филми, докато пътувате и сте решили да не откачате големия си 50 инча екран от стената... не ставайте смешни, та, ако този лаптоп не става за това, кой?
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon 540X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.



