СмартфонApple iPhone 15 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
Работна станцияHP Z8 G4 Tower, 2x Gold 6234, 192GB, 512GB SSD + 2TB HDD, Nvidia RTX 5000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
2319.00 € / 4535.57 лв.
2087.00 € / 4081.82 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
| Модел: | LifeBook E752 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i3-2370M (3M Cache, 2.40 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.6см) |
| Технология на дисплея: | Anti-glare |
| Предна камера: | Няма |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устр-во |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Интерфейси: | DisplayPort, VGA, eSata, USB 2.0, LAN |
| Производител | Fujitsu |
Fujitsu Siemens и тяхната серия от мобилни компютри Lifebook са проектирани да осигуряват максимален комфорт, стабилност и функционалност.
Японско качество и сглобка, удобна клавиатура, матов дисплей и масивен корпус са в пълен синхрон с потребителя.
Реновирани с леки следи от употребаят Fujitsu Lifebook E752 е типичен образец от 15,6-инчовия клас.
Той е оборудван с второ поколение двуядрен процесор на Intel Core i3-2370M, бърза памет 4GB DDR3 и 320GB място за файлове.
Оборудван с дисплей в размер 15.6 инча (39,6 см) и матово покритие против отблясъци.
Снимките са на реалния продукт, налични са недостатъци, невлияещи на функционалността на лаптопа.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторFujitsu B24-8 TS Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.



