СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-11850H, 64GB, 1TB SSD, 17" IPS Full HD 1920x1080, RTX A4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1239.00 € / 2423.27 лв.
1115.00 € / 2180.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
259.00 € / 506.56 лв.
МониторDell P2417H, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
| Подарък: | Чанта за лаптоп + оптична мишка |
| Модел: | LifeBook E752 |
| Клас: | Бизнес лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-3230M (3M Cache, up to 3.20 GHz rPGA) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча |
| Технология на дисплея: | Anti-Glare LED |
| Предна камера: | Няма |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устр-во |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Интерфейси: | DisplayPort, VGA, eSata, USB 2.0, LAN |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Производител | Fujitsu |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък оптична мишка Dicota и реновирана чанта. Валидна до 31 Август 2017 или до изчерпване на количествата!
Реновиран лаптоп от серията LifeBook на Fujitsu. Надежна машина на която може да разчитате дългосрочно. Подходящ за вашата ежедневна работа в дома и офиса. С гаранция 6 + 6 месеца от Hop.bg!
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Работна станцияHP Z8 G4 Tower, 2x Gold 6234, 192GB, 512GB SSD + 2TB HDD, Nvidia RTX 5000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
2319.00 € / 4535.57 лв.
2087.00 € / 4081.82 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
Работна станцияDell Precision T5810, E5-1603 V3, 32GB, 256GB SSD, Quadro K4200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.




