МониторDell UltraSharp U2412Mc, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7540, i5-9400H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | LifeBook E754 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i7-4702MQ (6M Cache, 2.20 GHz - 3.20 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 256GB SSD |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4600 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Интерфейси: | VGA, DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, |
| Четец за карти: | xSD/SDHC/SDXC |
| Производител | Fujitsu |
Употребяван, но реновиран лаптоп Fujitsu LifeBook E754.
Премиум модел със силна изчислителна мощност, японско качество и впечатляващ дизайн, характерен за бизнес серията на Fujitsu. Подходящ за потребители, които се нуждаят от бързина и стабилност и обичат да работят в движение.
E754 е оборудван с 15.6-инчов дисплей с матово покритие и IPS технология, отличен контраст и яркост и широк зрителен ъгъл, които допринасят за безпроблемна и гладка работа с графики, изображения и мултимедийно съдържание.
Страхотен пърформанс в конфигурация от четвърта генерация Core i7 процесор на Intel, 8GB DDR3 оперативна памет, вграден графичен адаптер Intel® HD Graphics 4600, осигуряващи повече от достатъчна мощност при работа с различни приложения и 256GB SSD диск за бърза скорост при запис и четене на данни.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
КомпютърHP Elite Slice G2, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторHP EliteDisplay E271i, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.




