ЛаптопHP ProBook 430 G7, i3-10110U, 16GB, 256GB SSD, 13.3" HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24”, IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
Работна станцияLenovo ThinkStation P520C Tower, W-2223, 32GB, 512GB SSD, Quadro P1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i7-6500U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
| Модел: | LifeBook E780 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-520M (3M Cache, 2.40 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB HDD |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.6см) |
| Предна камера: | няма |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wireless 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | DisplayPort, VGA, USB 2x4, eSATA, 1394, COM Port |
| Четец за карти: | SD четец за карти |
| Производител | Fujitsu |
Реновираният Fujitsu LifeBook E780 е предназначен за професионалисти, които се нуждаят от здрав лаптоп с бързи работни показатели и високи функции за сигурност.
Масивен и завършен в комбинация от сребро и матово черно.
15.6-инчовият екран на E780 с матово покритие е страхотен за работа при всякакви варианти на светлина.
Натоварващите отблясъци са сведени до минимум.
Процесор Intel Core i5-520M, бърза 4GB DDR3, сторидж 320GB на SATA интерфейс.
Масивна конструкция и японска сглобка - гаранция за дългогодишно качество.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.




