ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 650 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
Работна станцияHP Z8 G4 Tower, 2x Gold 6234, 192GB, 512GB SSD + 2TB HDD, Nvidia RTX 5000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
2319.00 € / 4535.57 лв.
2087.00 € / 4081.82 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G3, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
| Модел: | LifeBook E782 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-3320M (3M Cache, up to 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| Интерфейси: | Display port, VGA, USB 3.0, eSATA |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Производител | Fujitsu |
Употребяван лаптоп Fujitsu LifeBook E782.
Fujitsu и тяхната серия от мобилни компютри Lifebook са проектирани да осигуряват максимален комфорт, стабилност и функционалност. Японско качество и сглобка, удобна клавиатура, матов дисплей и масивен корпус са в пълен синхрон с потребителя.
Lifebook E782 е типичен образец от 15.6-инчовия клас. Оборудван с трето поколение процесор на Intel Core i5-3320M,
интегрирана видеокарта Intel HD 4000, 4GB DDR3 и 320GB място за файлове.
Подходящ за вашата ежедневна работа в дома и офиса.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
ЛаптопDell Latitude 7420, i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS UHD 3840x2160
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
759.00 € / 1484.47 лв.
683.00 € / 1335.83 лв.
МониторHP EliteDisplay E232, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
