ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторHP P24H G4, 24'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
| Модел: | LifeBook PH530 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel i3-330UM 1.2GHz, 3MB Cache |
| Чипсет: | Intel HM55 |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 800MHz |
| Памет за данни: | 320 GB SATA |
| Видео карта: | Intel HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 11.6 инча (29,5см) |
| Технология на дисплея: | BrilliantView TFT |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела |
| Предна камера: | VGA Web Camera |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | Realtek Ethernet 10/100/1000 |
| WIFI: | WiFi 802.11b/g/n |
| Интерфейси: | USB 2.0 x 3, D-SUB, HDMI |
| Четец за карти: | Четец за карти |
| 3G Модул: | Sierra Wireless Gobi 2000 |
| Bluetooth: | v2.1 + EDR |
| Производител | Fujitsu |
Ниска консумация на електроенергия заедно с шест клетъчна батерия ще накарат модела на Fujitsu LifeBook PH530
да спре работа само когато вие поискате да спрете!
Пътувайте, работете и комуникирайте със стил благодарение на реновирания LifeBook PH530, предлаган в Hop.bg.
LED досплея комбиниран с Brightview технологията ви позволя дори и на плаж да гледате филм или просто да
сърфирате в интернет.
Въпреки голямата шест клетъчна батерия лаптопа е само 1.4кг и ще е най-удобния ви спътник, дали на симпозиум
или на почивка, дори няма да усетите, че носите компютър.
LifeBook PH530 е спечелил сертификат за зелена IT техника ENERGY STAR 5.0.
За да сте сигурни в качеството на лаптопа ви го предлагаме с 6 + 6 месеца гаранция, по време на която нашите
сервизни инженери ще ви помогнат при всеки излязъл проблем.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
МониторFujitsu Display E24-9 TOUCH, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопDell Latitude 5520, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.




