Подобни продукти
МониторFujitsu Display E24-9 TOUCH, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
859.00 € / 1680.06 лв.
773.00 € / 1511.86 лв.
МониторFujitsu B22W-7, 22" WSXGA+ 1680x1050
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | LifeBook U772 |
| Клас: | Ултра преносим лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-3427U(3M Cache, up to 2.80 GHz) |
| Чипсет: | Intel® QM77 |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Слот за карта: | SD up to 2GB, SDHC up to 32GB, SDXC up to 64GB |
| Памет за данни: | SSD 128 GB, 2.5-inch SATA III |
| Видео карта: | Intel HD Graphics |
| Размер на дисплея: | 14.1" инча (35.25 см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела HD Ready |
| Предна камера: | HD уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| WIFI: | Fujitsu Wireless |
| 3G Модул: | ДА 3G/4G |
| GSM - SIM: | ДА |
| Тегло: | 1.4кг. |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърHP ProDesk 600 G5 USFF, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
Мобилна работнастанция HP Zbook Fury 17 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
845.00 € / 1652.68 лв.






