Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook 14u G6, i7-8565U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon Pro WX3200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5530, i7-8850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' UHD 3840x2160, Quadro P1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1259.00 € / 2462.39 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 7670, i7-12850HX, 32GB, 512GB SSD, 16" IPS WUXGA 1920x1200, RTX A1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
| Модел: | ZBook 17 G2 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-4910MQ (8M Cache, 2.90 GHz - 3.90 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Външна NVIDIA Quadro K4100M (256-bit, 4GB GDDR5) |
| Размер на дисплея: | 17.3'' инча (43.94см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | HP Wireless |
| Интерфейси: | VGA, DisplayPort, USB 2.0, USB 3.0, |
| Четец за карти: | SD, SDHC, SDXC |
| Производител | HP |
Употребявана, но реновирана мобилна работна станция HP ZBook 17 G2.
Модел от популярната серия мобилни работни станции на HP с преработен индустриалнен дизайн, който е изненадващо привлекателен.
HP са успяли да създадат естетична работна станция, която остава относително лека (3.4кг) и тънка (34мм) спрямо конкурентните представители при този клас продукти.
Zbook 17, втора генерация е сериозно оборудван с процесор Intel Core i7-4910MQ (4-ядрен), оперативна памет 16GB DDR3 и 512GB SSD за още по-голяма скорост при запис и четене на данни. Налична е и 256-битова видеокарта NVIDIA Quadro K4100M с 4GB GDDR5 собствена памет. 17.3-инчов Full HD екран с отлично качество на картината и ясни и точни цветове.
Отлична комбинация за тежки и взискателни задачи и бързи трансфери на данни. Kато цяло HP ZBook 17 има повече от достатъчна и резервна мощност за допълнителнo натоварване.
Ако търсите работна станция и допълнителна биометрична сигурност - HP ZBook 17 е правилният избор за вашия бизнес.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




