Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad T470, i5-6300U, 16GB, 256GB, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Studio (1964) 2-in-1, i7-11370H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн 14.4" IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX A2000
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1309.00 € / 2560.18 лв.
1178.00 € / 2303.97 лв.
ЛаптопHP ProBook 430 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторFujitsu P34-9 US, 34'' IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
| Модел: | T440s |
| Клас: | лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-4200U (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 14.00'' (35.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | VGA, 3xUSB 3, Mini DisplayPort |
| Четец за карти: | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card) |
| Цвят: | черен |
| Производител | Lenovo |
Употребяван лаптоп Lenovo ThinkPad T440s.
Бизнес клиените винаги изискват устойчив, бърз и елегантен преносим компютър.
ThinkPad серията е водеща в семейството на Lenovo и е продължение на престижните преносими компютри от дълги години. Качество, надеждност и сигурност са приоритет на инженерите от отдела на компанията.
Моделът T440s е в характерния за серията черен цвят, магнезиево шаси и с капак от въглеродни нишки. Покрива военните тестове Mil-SPEC 810G за влажност, температура, вибрации, механичен и температурен шок. Проектиран за максимална издръжливост и надеждност, слим дизайн, тихо охлаждане и бърза работа.
Страхотен пърформанс в конфигурация от Intel процесор i5-4200U четвърта генерация, бърза 8GB DDR3 памет, подобрен графичен адаптер и 320GB за съхранение на данни.
ThinkPad Т440s е любим избор на всички големи компани, поверили мобилната си ИТ дейност на бизнес сериите ThinkPad.
Подходящ за работа в дома, офиса, както и в движение.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на функционалността му.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
МониторDell P2419, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
МониторHP P24H G4, 24'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.




