Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Air A2179 (2020) Silver, i3-1000NG4, 8GB, 256GB SSD, 13.3" Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2780 (2023) Space Gray, Apple M2 PRO, 32GB, 1TB SSD, 16.2" Retina 3456 x 2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1589.00 € / 3107.81 лв.
ЛаптопApple MacBook PRO A2918 (2023) Space Gray, Apple M3, 16GB, 500GB SSD, 14.2" Liquid Retina XDR 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1099.00 € / 2149.46 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
| Подарък: | чанта за лаптоп и оптична мишка |
| Модел: | A1278 |
| Клас: | Apple ProBook |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i7-2620M 4M Cache, up to 3.40 GHz |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 1333MHz |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 13'' инча (33 См) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit TFT active-matrix "glossy" display |
| Резолюция на дисплея: | 1280x800 пиксела |
| Предна камера: | да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | да |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n (450 Mbit*) |
| Интерфейси: | USB 2, 1х Firewire Port, |
| Четец за карти: | SDXC Card Slot |
| Bluetooth: | 2.1+EDR |
| Производител | Apple |
Професионалната серия на Apple, както винаги е готова да ви изненада с висока производителност и прекрасен дизайн.
MacBook Pro 8.1 A1278 e поредното доказателство за това. Модела разполага с мощен i7 процесор от второ поколение и 4GB оперативна памет правещи го идеална компания за вашия бизнес или дом, а за да имате достатъчно място за съхранение на важните Ви файлове модела разполага с 320GB хард диск.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




