Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопDell Latitude 5490, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1189.00 € / 2325.48 лв.
1070.00 € / 2092.74 лв.
ЛаптопDell Latitude 5580, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
Работна станцияDell Precision 7820 Tower, 2x Silver 4112, 32GB, 2TB HDD, Radeon Pro WX 5100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1129.00 € / 2208.13 лв.
1016.00 € / 1987.12 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook 17 G6, i7-9850H, 32GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
809.00 € / 1582.27 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Orange Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | Lattitude E5430 |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Celeron B840 (2M Cache, 1.90 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 @ 1600MHz |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Intel® Sandybridge Mobile |
| Размер на дисплея: | 14.00'' (35.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела (HD) |
| Предна камера: | Уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 2xUSB 2, 2xUSB 3, eSata |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | тъмно сив |
| Производител | Dell |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i9-11950H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1499.00 € / 2931.79 лв.
1349.00 € / 2638.41 лв.
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
701.00 € / 1371.04 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G5 USFF, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
224.00 € / 438.11 лв.
