Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude 5420, i3-1125G4, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопDell Latitude 7430, i5-1245U, 32GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопDell Latitude 5500, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопDell Latitude 9510, i7-10710U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 14" Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
МониторHP P34HC G4, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Подарък: | Чанта Umates + оптична мишка Dicota |
| Модел: | Latitude E5430 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i3-3120M (3M Cache, 2.50 GHz) |
| Чипсет: | Intel chipset |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 14.00'' (35.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела (HD) |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 2xUSB 2, 2xUSB 3, eSata |
| Четец за карти: | SD карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | тъмно сив |
| Производител | Dell |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък оптична мишка Dicota и реновирана чанта. Валидна до 31 Август 2017 или до изчерпване на количествата!
Ето го и реновираният ни лаптоп Dell Latitude E5430. Процесорът на този красавец е трето поколение процесор Intel core I3 работещ на 2.50 GHz. Въпреки, че процесора е Core I3 той разполага с 2 физически и 4 логически ядра. Рам паметта му е 4 GB DDR3. Лаптопа е с удобният за пренасяне 14.1 инчов екран. Благодарение на пълният тест и диагностика извършени в реновационният ни център предлага ме 6+6* месеца гаранция.
Не се чудете повече, поръчайте през онлайн магазина ни или заповядайте на място в шоурумите ни в София, Варна, Русе и Плевен.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
МониторPhilips 328P6A, 32'' IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторPhilips S Line 275S1AE, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
