Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude 7430, i5-1245U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
ЛаптопDell Latitude 7420, i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS UHD 3840x2160
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
619.00 € / 1210.66 лв.
ЛаптопDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i5-1145G7, 16GB, 1TB SSD, 15'' IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторPhilips 275E2, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Подарък: | Чанта за лаптоп + оптична мишка |
| Модел: | E6430 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-3380M (3M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чипсет: | Intel QM77 Express |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 @ 1600MHz |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 14.00'' (35.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1600 x 900 пиксела (HD+) |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | 8X DVD+/-RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 2xUSB 2, 2xUSB 3, eSata, ExpressCard |
| Четец за карти: | SD карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | тъмно сив |
| Производител | Dell |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък чанта за лаптоп и оптична мишка.Валидна до 31 Август 2017 или до изчерпване на количествата!
Лаптоп от шеста серия на DELL с процесор трето поколение Intel i5. Лаптопът разполага с магнезиев корпус, което предпазва максимално хардуера от механични повреди.
Машината е перфектна за ползване в свободното време за филми, музика, интернет и т.н
Може да се ползва, без затруднение, за ежедневна офис работа.
Параметрите на лаптопа определено са над средното ниво така, че от Вас зависи за какво ще го използвате, той може да се справи със всичко!
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторHP Z27q G3, 27 инча, IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
