МониторHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad X13 Gen 2, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | Celsius H700 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i7-840QM Quad-Core (8Mb Cache, Up to 3.20Ghz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB |
| Видео карта: | външна Nvidia Quadro FX 880M - 1GB GDDR3 |
| Размер на дисплея: | 15,6 инча |
| Технология на дисплея: | TFT LCD |
| Предна камера: | Web Cam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi |
| Интерфейси: | 4xUSB 2.0, VGA, RJ-45, Display Port, Serial Port, IEEE 1394, eSATA |
| Производител | Fujitsu |
Състояние РЕНОВИРАН със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопDell Latitude 7320, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.



