Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
789.00 € / 1543.15 лв.
710.00 € / 1388.64 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7020 USFF, i5-14500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
729.00 € / 1425.80 лв.
656.00 € / 1283.02 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
| Модел: | EliteBook 840 G4 |
| Клас: | За дома и офиса |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-7200U (3M, 2.50 GHz, до 3.10 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 620 |
| Размер на дисплея: | 14" инча (35.56 см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Интерфейси: | DisplayPort, VGA, USB 3.1, USB Type C |
| Четец за карти: | Да |
| Производител | HP |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1259.00 € / 2462.39 лв.
1133.00 € / 2215.96 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
МониторDell P2425HE, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.




