Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G3, i7-6500U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS QHD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
МониторDell P2720D 27'' Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторHP E27Q G4, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
| Модел: | ProBook 6460b |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i3-2310M (3M Cache, 2.10 GHz) |
| Чипсет: | Intel HM65 Express |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 14.10'' (35.80cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1366 x 768 пиксела |
| Предна камера: | Web Cam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устройство |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | DisplayPort, VGA, eSata, USB 2.0, 1394, LAN |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Производител | HP |
Реновиран лаптоп, който е изключително подходящ за работа. С малките си размери позволява да бъде лесно пренасян навсякъде с Вас, а параметрите му гарантират гладката и безотказна работа на машината.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
225.00 € / 440.06 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10875H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
620.00 € / 1212.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
