Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
Работнистанции Fujitsu Celsius M770 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
| Модел: | ThinkPad T550 |
| Клас: | За Дома и Офиса |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-5200U (3M, 2.20 GHz до 2.90 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 5500 |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча (39.62 см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Интерфейси: | USB 3.0, VGA, mini DisplayPort |
| Четец за карти: | Да |
| Производител | Lenovo |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторDell Ultrasharp U2412M, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.



