Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad X13 Gen 2, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad T480
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
759.00 € / 1484.47 лв.
683.00 € / 1335.83 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
| Модел: | ThinkPad L440 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-4300M (3M Cache, up to 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 14'' инча (35.6см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устр-во |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | mini Display Port, VGA, 3x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Четец за карти: | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card) |
| Производител | Lenovo |
Реновиран лаптоп от бизнес клас на Lenovo ThinkPad L серия. Подходящ за вашата ежедневна работа както в дома, така и в офиса. Стилен дизайн и висока производителност. С гаранция от Hop.bg 6 + 6 месеца!
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
МониторHP E27Q G4, 27" IPS QHD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
