Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Studio 15 G8, i9-11950H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS UHD 3840x2160, RTX A3000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1069.00 € / 2090.78 лв.
962.00 € / 1881.51 лв.
| Модел: | ThinkPad L440 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-4300U (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 14'' инча (35.6см) |
| Технология на дисплея: | LED backlight |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, mini DisplayPort, VGA, LAN |
| Четец за карти: | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Производител | Lenovo |
Lenovo L440 от легендарната ThinkPad серия е подходящо решение за всеки дом/офис, които изискват здравина и бързина на актуална цена.
В конфигурация с процесор i5-четвърто поколение, 4GB DDR3 оперативна памет и 500GB сторидж за вашите файлове, снимки и документи.
Черен магнезиев корпус, жична и безжична връзка и много портове за периферия - 3-in-1 четец за карти, mini DisplayPort, гигабитов LAN.
Вградена камера и безжична връзка за видеочат или уебконференция.
Удобна и просторна клавиатура, минимални забележки по корпуса или дисплея.
Матов дисплей за избягване на светлинните отблясъци, метални панти с пълно отваряне на горен капак. Отново сериозно качество от ThinkPad серията.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват примерни козметични забележки на продукта.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1099.00 € / 2149.46 лв.
1049.00 € / 2051.67 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
789.00 € / 1543.15 лв.
