Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
Буквиза клавиатура кирилизирани черни
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1.99 € / 3.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
17.50 € / 34.23 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
| Модел: | ThinkPad L540 |
| Клас: | Бизнес/домашен компютър |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-4300U (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | вградена Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62см) |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD записващо устр-во |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11ac/a/b/g/n, |
| Интерфейси: | mini Display Port, VGA, 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, LAN |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Производител | Lenovo |
Реновиран лаптоп от бизнес серията на Lenovo, това е 15-инчовията ThinkPad L540. С двуядрен процесор Core i5 от 4-то поколение на Intel, 4GB оперативна памет и 500GB място за съхранение на информация. Подходящ както за работа в офиса, така и за сърфиране у дома. С гаранция за качество от Hop.bg 6 + 6 месеца!
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP E34m G4, 34" VA LCD WQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторHP 32S, 32'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Буквиза клавиатура кирилизирани черни
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1.99 € / 3.89 лв.
