Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad L570, i5-7200U, 16GB DDR4, 128GB SSD, 15.6'' Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad X1 Carbon (7th gen ), i7-8565U, 16GB, 256GB SSD, 14'' Tъчскрийн IPS FHD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
779.00 € / 1523.59 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | ThinkPad Т540 |
| Клас: | Бизнес |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Core i3-4000M 3M Cache, 2.40 GHz |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4600 |
| Размер на дисплея: | 15.60 инча |
| Технология на дисплея: | TN |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | 720p HD face-tracking technology, low-light sensitivity |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+-RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802. a/b/g/n |
| Интерфейси: | USB 2x2, USB 3x2, D-SUB, mini DisplayPort |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | Bluetooth 4 |
| Производител | Lenovo |
Бизнес лаптоп от висок клас на Lenovo. Модела разполага с мощен i3 4-то поколение процесот,8GB DDR3 оперативна памет и 500GB място за съхранение на вашите лични данни.Т540p е с FULL HD резолюция което го прави подходящ вариант за всеки бизнес или дом, а прекрасния дизайн ще впечетляващия дизайн ще накара всеки да го пожелае.
Всичко това и още много може да е вашо с 6+6 месеца гаранция на атрактивна цена.
HOP.BG Реноватое номер 1 в България.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.






