ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Подарък: | Чанта за лаптоп + оптична мишка |
| Модел: | LIFEBOOK S751 |
| Клас: | Бизнес |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i3-2350M 2.30GHz, 3MB Cache |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 160GB SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 14.00 инча |
| Технология на дисплея: | LED backlight, Anti-glare |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Предна камера: | Няма |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD+RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Intel® Centrino® 6205 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | USB 2x3, eSATA, D-SUB, Display Port |
| Четец за карти: | Четец за карти |
| Bluetooth: | Bluetooth 3.0 |
| Производител | Fujitsu |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък оптична мишка и реновирана чанта. Валидна до 31 Август 2017 или до изчерпване на количествата!
Рeновиран бизнес лаптоп от HOP.BG. Лаптопа идва с двуядрен процесор с 4 логически нишки, 4GB рам и 160GB място за съхранение на вашите данни. Модела е идеален както за домашно ползване така и за бизнес цели.Този реновиран лаптоп втора употреба може да бъде ваш на атрактивна цена и невероятно качество само от HOP.BG.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




