Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook 17 G6, i7-9850H, 32GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
989.00 € / 1934.32 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10850H, 32GB, 1TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
789.00 € / 1543.15 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS WUXGA 1920x1200, Quadro T2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
| Модел: | Precision M4600 |
| Клас: | мобилна работна станция |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-2540M (3M Cache, up to 3.30 GHz) |
| Чипсет: | Mobile Intel QM67 Express |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 @1333MHz |
| Памет за данни: | 320GB @7200 RPM, 16MB Cache, SATA 3.0Gb/s, 2.5" |
| Видео карта: | AMD Radeon HD 6700M (1GB GDDR5, 840MHz, 128bit) |
| Размер на дисплея: | 15.60'' (39.60cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Предна камера: | не |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WIFI 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 1394 port, 2xUSB 2, 2xUSB 3, DisplayPort, eSata, ExpressCard |
| Четец за карти: | SD карта |
| Цвят: | черен |
| Производител | Dell |
Реновирана работна станция от лидер в бранша.
Най- добрия реноватор на техника в България Ви представя една от по- добрите мобилни работни станции.
От Dell са се постарали да задоволят дори и най- претенциозните си клиенти, затова на лаптопа има почти всеки интерфейс, който може да Ви се наложи да ползвате. Само видео изходите са 4 варианта! Може да виждате на матрицата на самия лаптоп, може през VGA, може през HDMI и за капак, има DisplayPort.
Машината не е с най-добрите параметри, за класа, в който се намира, но може да Ви предложи страхотна производителност в сравнение с потребителски клас лаптопи.
Процесора разполага с 2 физически и 4 логически ядра, като бива подкрепян от 8GB DDR3 RAM памет. Ако решите да инвестирате в тази машина, може да й бъде поставено SSD, което ще промени коренно нещата за Вас като краен потребител.
Лаптопа е оборудван с външна видео карта, която е произведена от AMD и е от геймърската им гама! Това означава, че машината може да се ползва и за игри. Картата е чудесна за 1080p гейминг като заглавията, които ще вървят най- добре на нея са от близкото минало.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




