Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1159.00 € / 2266.81 лв.
1043.00 € / 2039.93 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Studio x360 G5, i7-8750H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quаdro P1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
709.00 € / 1386.68 лв.
638.00 € / 1247.82 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook 17 G6, i7-9850H, 32GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
809.00 € / 1582.27 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1159.00 € / 2266.81 лв.
1043.00 € / 2039.93 лв.
МониторHP Z27n, 27'' IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
МониторDell UltraSharp U2719D, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
| Модел: | Precision 3510 |
| Клас: | мобилна работна станция |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Intel Core i7-6820HQ (8M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чипсет: | Intel Mobile CM236 |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 |
| Памет за данни: | 256GB SSD |
| Видео карта: | AMD FirePro W5130M (2GB GDDR5, 128-bit, @925MHz) |
| Размер на дисплея: | 15.60'' (39.62cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | Не |
| LAN: | d Intel i218LM 10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| WIFI: | WiFi 802.11 ac |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 3xUSB 3 |
| Четец за карти: | SD 4.0 Memory Card Reader |
| Цвят: | черен |
| Производител | Dell |
Употребявана мобилна работна станция Dell Precision 3510.
Една от най-популярните серии мобилни работни станции на Dell, представена от модел, който е модернизиран и преработен изцяло - по-тънък и по-лек от предишните поколения.
Индустриалният дизайн на модела е изненадващо привлекателен за мобилна работна станция и Dell определят дизайна на Precision 3510 като иновативен и елегантен.
Dell са успяли да създадат естетична работна станция, която остава относително лека (2.4 кг) и тънка (22 мм) спрямо конкурентните представители при този клас продукти.
Реновираната работна станция на Dell е сериозно оборудвана с процесор Intel Core i7-6820HQ (4-ядрен), бърза памет 16GB DDR4 и 256GB SSD за още по-голяма скорост при запис и четене на данни. Налична е и 128-битова видеокарта AMD FirePro W5130M с 2GB GDDR5 собствена памет. 15.6-инчов Full HD екран с IPS матрица и отлично качество на картината, ясни и точни цветове на изображенията и широк зрителен ъгъл.
Отлична комбинация за тежки и взискателни задачи и бързи трансфери на данни. Kато цяло Dell Precision 3510 има повече от достатъчна и резервна мощност за допълнителнo натоварване.
Ако търсите работна станция и допълнителна биометрична сигурност - това е правилният избор за Вашия бизнес.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторDell P2720D 27'', Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
МониторFujitsu P24-9 TE, 23.8 инча, IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.




