Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad X1 Carbon (7th gen ), i7-8565U, 16GB, 256GB SSD, 14'' Tъчскрийн IPS FHD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad L570, i5-7200U, 16GB DDR4, 128GB SSD, 15.6'' Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
| Модел: | ThinkPad L430 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-3230M 3M Cache, up to 3.20 GHz rPGA |
| Чипсет: | Intel HM76 Express |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 14.1 инча (35.8 см) |
| Технология на дисплея: | Anti-glare |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Предна камера: | Web Cam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | Няма |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | VGA, USB 2, |
| Производител | Lenovo |
Lenovo L430 от ThinkPad серията е подходящо решение за всеки дом/офис, които изискват здравина и бързина на добра цена.
Този модел е с процесор i5-трето поколение, 4GB DDR3 оперативна памет, с подобрена вградена видеообработка, както и 320GB сторидж за вашите файлове, снимки и документи.
Черен магнезиев корпус, жична и безжична връзка и много портове за периферия - 4-in-1 четец за карти, mini DisplayPort, гигабитов LAN.
Удобна и просторна клавиатура, минимални забележки по корпуса или дисплея.
Матов дисплей за избягване на светлинните отблясъци, метални панти и цялостно отваряне на горен капак.
Отново сериозно качество от ThinkPad серията.
Статус реновиран с леки следи от употреба и гаранция от HOP.BG, както и опция за удължаване (6 + 6 месеца).
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.



