Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad T470, i5-6300U, 16GB, 256GB, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G3 USFF, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5540, i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2015) Silver, i5-7500, 16GB, 28GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | ThinkPad T440s |
| Клас: | лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-4600U (4M Cache, up to 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 256GB SATA SSD |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 4400 |
| Размер на дисплея: | 14.00'' (35.56 cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | N/A |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | VGA, 3xUSB 3, Mini DisplayPort |
| Четец за карти: | SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | черен |
| Производител | Lenovo |
Употребяван лаптоп Lenovo ThinkPad T440s.
Бизнес клиените винаги изискват устойчив, бърз и елегантен преносим компютър.
ThinkPad серията е водеща в семейството на Lenovo и е продължение на престижните преносими компютри от дълги години. Качество, надеждност и сигурност са приоритет на инженерите от отдела на компанията.
Моделът T440s е в характерния за серията черен цвят, магнезиево шаси и с капак от въглеродни нишки. Покрива военните тестове Mil-SPEC 810G за влажност, температура, вибрации, механичен и температурен шок. Проектиран за максимална издръжливост и надеждност, слим дизайн, тихо охлаждане и бърза работа.
Страхотен пърформанс в конфигурация от Intel процесор i7-4600U четвърта генерация, бърза 8GB DDR3 памет, подобрен графичен адаптер и 256GB SSD диск за по-голяма бързина при запис и четене на данни. И 14-инчов матов дисплей с тъчскрийн.
ThinkPad Т440s е любим избор на всички големи компани, поверили мобилната си ИТ дейност на бизнес сериите ThinkPad.
Подходящ за работа в дома, офиса, както и в движение.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24i-10, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.




