Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1219.00 € / 2384.16 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 32GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro P1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
659.00 € / 1288.89 лв.
Мобилна работнастанция HP Zbook Fury 17 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5570, i7-12800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080 , RTX A2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook 17 G6, i7-9850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
| Подарък: | SAMSUNG S4 mini |
| Модел: | ThinkPad W520 |
| Клас: | мобилна работнастанция |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i7-2760QM (6M Cache, up to 3.50 GHz) |
| Чипсет: | Mobile Intel QM67 Express |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | nVidia Quadro 1000M (2GB DDR3, 128bit) |
| Размер на дисплея: | 15.60'' (39.62cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Предна камера: | Integrated webcam |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD-Writer |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | VGA, 4-pin firewire port, 2xUSB 2, 2xUSB 3, eSata, DisplayPort |
| Четец за карти: | MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card |
| Bluetooth: | Bluetooth 3.0 |
| Цвят: | черен |
| Производител | Lenovo |
Употребявана мобилна работна станция Lenovo ThinkPad W520.
Модел, който отговаря на най-високите очаквания на верните потребители на марката. Мощна машина, която се задвижва от четириядрен Intel процесор Core i7 втора генерация, 8GB оперативна памет, 128-битова графична карта NVIDIA Quadro 1000M с 2GB собствена памет и 128GB SSD диск за още по-голяма бързина
при запис и четене на данни. Дисплеят е с размер 15.6 инча и HD резолюция.
Корпусът е изграден с материал от въглеродни влакна, допълнен от магнезиева вътрешна рамка в основата, характерно за легендарната стабилност на ThinkPad. Металните панти поддържат матовия дисплей стабилно, а той не изморява очите ви с отблясъците на страничната светлина.
W520 се справя безупречно с най-сериозните задачи по отношение на производителност, при CAD/CAM приложенията, 3D моделирането и приложения за изчисления.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му работоспособност.
Снимките показват конкретна бройка реновиран с леки следи от употреба Lenovo ThinkPad W520.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Power G8, i7-11800H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5570, i7-12800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080 , RTX A2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
ЛаптопDell Latitude 7420, i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS UHD 3840x2160
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.




