Подобни продукти
Мобилна работнастанция HP ZBook 17 G6, i7-9850H, 32GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 3561, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD,15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1219.00 € / 2384.16 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5530, i7-8850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' UHD 3840x2160, Quadro P1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
| Модел: | Precision 3510 |
| Клас: | мобилна работна станция |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i7-6820HQ (8M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чипсет: | Intel Mobile CM236 |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 @2133MHz |
| Памет за данни: | 512GB M.2 SSD |
| Видео карта: | AMD FirePro W5130M (2GB GDDR5 @4000MHz, 128bit, @925MHz) |
| Размер на дисплея: | 15.60'' (39.62cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Предна камера: | уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | Не |
| LAN: | : Integrated Intel i219LM 10/100/1000 Gigabit Ethernet Controller |
| WIFI: | WiFi 802.11 ac |
| Интерфейси: | VGA, HDMI, 3xUSB 3 |
| Четец за карти: | SD 4.0 Memory Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.1 |
| Цвят: | черен |
| Производител | Dell |
Употребявана, но реновирана мобилна работна станция Dell Precision 3510.
Една от най-популярните серии мобилни работни станции на Dell, представена от модел, който е модернизиран и преработен изцяло - по-тънък и по-лек от предишните поколения.
Индустриалният дизайн на модела е изненадващо привлекателен за мобилна работна станция и Dell определят дизайна на Precision 3510 като иновативен и елегантен.
Dell са успяли да създадат естетична работна станция, която остава относително лека (2.4 кг) и тънка (22 мм) спрямо конкурентните представители при този клас продукти.
Реновираната работна станция на Dell е сериозно оборудвана с процесор Intel Core i7-6820HQ (4-ядрен), бърза памет 16GB DDR4 и 512GB SSD за още по-голяма скорост при запис и четене на данни. Налична е и 128-битова видеокарта AMD FirePro W5130M с 2GB GDDR5 собствена памет. 15.6-инчов Full HD екран с IPS матрица и
отлично качество на картината, ясни и точни цветове на изображенията и широк зрителен ъгъл.
Отлична комбинация за тежки и взискателни задачи и бързи трансфери на данни. Kато цяло Dell Precision 3510 има повече от достатъчна и резервна мощност за допълнителнo натоварване.
Ако търсите работна станция и допълнителна биометрична сигурност - това е правилният избор за Вашия бизнес.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторFujitsu P27-8TE Pro
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
819.00 € / 1601.82 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G6, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 13" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.




