Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопDell Latitude 5500, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопDell Latitude 5400, i3-8145U, 16GB , 256GB SSD, 14" HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопDell Latitude 9510, i7-10710U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | Latitude E6540 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-4200M ( 3M Cache, up to 3.10 GHz) |
| Чипсет: | Mobile Intel QM87 Express |
| РАМ памет: | 8GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB SATA |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4600 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62 см) |
| Технология на дисплея: | LED backlight |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD-RW |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: | 4 x USB 3.0, VGA, HDMI |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Производител | Dell |
Употребяван лаптоп от легендарната серия Latitude на DELL, представен от модел E6540. С обновен заоблен дизайн на корпуса, приятни и красиви странични ръбове и елегантно затваряне на горния капак.
Страхотен пърформанс, гладка производителност, Intel процесор от четвърта генерация Core i5-4200M, бърза памет 8GB DDR3, вграден графичен адаптер и 320GB твърд диск за съхранение на данни.
Матов 15.6-инчов LED дисплей за избягване на светлинните отблясъци и пълно отваряне на горния капак.
Реновираният Е6540 е проектиран за максимална издръжливост и надеждност. Красив дизайн, солидна конструкция, елегантен магнезиев корпус, тихо охлаждане и бърза работа.
Лесен за обслужване и ъпгрейд - с отваряне на долния капак имате достъп до RAM паметта, твърдия диск и охлаждането.
С функции за сигурност и набор от възможности за свързване - E6540 разполага с четец за пръстови отпечатъци и TPM чип. HDMI и VGA портове за свързване с външни дисплей, четец за SD карти памет, USB 3.0 портове и др.
Характерен удължен живот на батерията, удобен палмрест за ръцете, тъчпад с прецизен контрол и безшумна работа. Любим избор на всички големи компани, поверили мобилната си ИТ дейност на бизнес серията Latitude.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.



