ᐉ Монитор Samsung S27E450D 27" Full HD 1920x1080 (75048) | Изгодни Цени | Hop.bg
en
Продукт 1
Монитор Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
Samsung Samsung
Монитор Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080, Код: 75048
Сравни
Доставка - 1-2 дни
Гаранция - 12 месеца
Наличен в: - МАГАЗИН HOP.BG СОФИЯ
SN - A08869248
Цена за доставка: 5.11 / 9.99 лв.
109.00 / 213.19 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: налични
виж лизинговите схеми
Модел: S27E450D
Клас: За дома и офиса
Статус на продукта: Отличен
Технология на дисплея: LED
Резолюция на дисплея: 1920x1080 Full HD
Яркост: 250 cd/m²
Време за реакция: 5 мс
Ъгъл на видимост: 170° H/160° V
Интерфейси: VGA, DisplayPort
Производител Samsung
Честота на опресняване 60 Hz
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
МАГАЗИН HOP.BG ПЛЕВЕН с поръчка гр. Плевен ж.к "Дружба", ул."България" №18, 064 / 691616
МАГАЗИН HOP.BG РУСЕ с поръчка гр. Русе ул. "Пенчо Славейков" №4, 082/ 826166
МАГАЗИН HOP.BG ПЛОВДИВ с поръчка гр. Пловдив, ж.к. "Тракия" бл. 45А, 032 / 280101
  • Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
  • Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
  • Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
  • Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
  • Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
  • БНП Париба
  • Уникредит Булбанк
  • TBI Bank
  • Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
  • Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Брой членове в домакинството *
-20%
-4%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-10%