СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
СлушалкиApple AirPods 4 gen ANC
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | 49UH635V |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 49" инча ( 124 см . ) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 Quad HD |
| Яркост: | Active HDR |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2x 20W ULTRA Surround |
| LAN: | LAN |
| WIFI: | LG Wireless |
| Интерфейси: | 3x HDMI, USB |
| Производител | LG |
Промоцията е валидна до 30.12.2018г. или до изчерпване на количествата.
Предлагаме на вашето внимание LG 49UH635V!
Аутлет телевизора се води среден клас в редиците от черна техника на LG. Но явно мултикорпоративния
гигант LG са решили да оптимизират серията с екстрите, които се предлагат от флагманските модели.
Като започнем с 4К ULTRA HD IPS панел/матрица, които в комбинация позволяват на зрителя на наблюдава
превъзходната детайлност, от 4К дисплея, дори при 178 градусов ъгъл.
А не на последно място поставим богатата на допълнителен софтуер и забавления операционна система,
разработка на LG WebOS 3.5. Самата операционна система позволява на зрителя достъп до най-разпростра-
нените приложения за меломани и киномани като: BBC iPlayer, Netflix, Amazon Video!
А за хората притесняващи се от зловреден софтуер LG са разработили сертифициран ( UL CAP2900-1 ) софтуер
позволяващ на WebOS 3.5 да забранява инсталация на непозволени от вас програми, зарязване с вируси или
изтичане на лична информация.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние OUTLET със 24 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
