СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
949.00 € / 1856.08 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | 55UH770V |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 55" инча (139.7 См) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 |
| Яркост: | 400 cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | Harman Kardon 20W / 2ch |
| LAN: | Да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3, USB 2, |
| Екстри: | 4K Upscaler,Dynamic Color Enhancer,HDR Effect,Active Noise Reduction,3D Colour Mapping,Billion Rich Colors,Clear Voice III,DTS Decoder, Hi-Fi Audio,Magic Mobile Connection, LG Smart World , Web Browser,WiDi ,Miracast, DLNA(Network File Broswer),Time Shift,Simplink,3х HDMI 2.0a,3 хUSB (3.0 x 1 / 2.0 x 2 ). |
| Размери: | 1239*772*263 мм |
| Тегло: | 18.8 |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Забележка | IPS 4K Quantum Display (SUPER UHD TV) |
| Производител | LG |
Това е 55-инчов IPS 4K Quantum Display и обновена операционна система на LG (LGWebOS), които присъства в това предложение от HOP.BG.
Невероятна картина и огромна производителност, както и огромния набор от приложения правят използването на този телевизор цялостно удоволствие.
Оборудван с последни технологии и мощен процесор, които ще ви улеснят при използването на продукта. Телевизорът има редица мултимедийни портове, което го прави подходящ за свързване с популярните крайни устройства на пазара.
Накратко:
Добре проектиран и красив дизайн;
Богата и изчистена картина;
Експанзивен набор от функции със LG Web OS 3;
Точен контрол на движението и точен гласов контрол;
Без RGBW означава, че получавате реална UHD резолюция;
Озвучаване с тонколони Harmon Kardon;
Лесен монтаж и настройка;
Аутлет статус с 24 месеца гаранция от HOP.BG и атрактивна цена.
Няма налични бройки
