КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
| Модел: | 58UH635V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 58" инча ( 147 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | HDR Pro |
| Ъгъл на видимост: | UHD Mastering Engine |
| Аудио: | 2x 10W ULTRA Surround |
| LAN: | LAN |
| WIFI: | 802.11.n |
| Интерфейси: | 3x HDMI, 2x USB |
| Производител | LG |
Имаме предложение за любителите на по- голям размер телевизор.
LG 58UH635V може да предложи всичко, от което имате нужда, дори малко повече.
Размера на дисплея е 58 инча, което в сантиметри е 147,32!
Резолюцията на LCD дисплея е 3840 x 2160, което означава, че няма да имате загуба на качество в следствие на по- големия размер на екрана.
Има технология ''ColourPrime Pro'', която позволява на екрана да визуализира повече цветове от предишни модели на производителя. В резултат на това Вие получавате по- жив и наситен цвят.
Има и ''ULTRA Luminance'' технология, която позволява да увеличите яркостта повече от останалите телевизори.
Има възможност за свързване в DLNA мрежа, с други думи може да стриймвате медия от различни устройства директно на телевизора.
Да не забравяме и факта, че е СМАРТ, което Ви дава достъп до цял набор от апликации, които да направят вечерите пред него още по интригуващи.
Състояние OUTLET с 24 месеца гаранция!
Няма налични бройки
