ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | 60UH625V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 60" инча ( 152 см. ) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 Quad HD |
| Яркост: | HDR Pro |
| Ъгъл на видимост: | UHD Mastering Engine |
| Аудио: | 2x20W ULTRA Surround |
| LAN: | LAN |
| WIFI: | 802.11.n |
| Интерфейси: | 3x HDMI, 1x USB |
| Производител | LG |
Супер тънък и стилен Outlet телевизор на LG разполагащ с мощен Четириядерен процесор ARM Cortex-A53 който ви осигурява бърза и безупречна работа. Големият шейсет инчов екран с безупречна IPS матрица и 4K резолюция от 3840х2160 пиксела ви предават едно невероятно изживяване. Модела предлага огромен набор от функций които го правят подходящ помошник, както за бизнеса така и за истинските любители на домашното кино. С функцията WiDi по всяко време може да предадете информацията от вашия телефон на телевизора, а функцията DLNA ви позволява да гледате сдържанието от вашият домашен компютър или сървър, като е достатъчно само да са свързани към една и съща мрежа.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние OUTLET със 24 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
