СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
| Модел: | 43LF590V |
| Клас: | Телевизор |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 43 инча (109.22 см) |
| Технология на дисплея: | LED, 400Hz Motion rate |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 300 |
| Ъгъл на видимост: | 178/178 Градуса |
| Аудио: | 10 watt RMS |
| LAN: | 100 |
| WIFI: | да |
| Интерфейси: | 1x SCART, 2x USB, 2x HDMI, Component video |
| Екстри: | Smart TV, WiFi, LAN |
| Производител | LG |
Вече и в магазините на Hop.bg можем да зарадваме клиентите си с брилятна картина и редица смарт функции, предлагани от телевизорите на LG, един от най-големите производители за черна техника в световен мащаб.
Модела, който разглеждате - аутлет 43LF590V ще Ви достави удоволствие със смарт функциите си, благодарение на софтуерната разработка на LG - TV web OS. Олекотена и мултифункционална операционна система разработена специално за смарт телевизорите на концерна LG.
От LG са стъпка пред конкурентите си, предлагайки допълнителната екстра Magic remote. Дистанционно управление за
вашия смарт телевизор, което Ви позволява с една "вафла" да управлявате ТВ тунера, смарт функциите и външните устрой-
ства. Не е включено в комплекта.
Безжичната карта за интернет е вградена и няма нужда допълнително да си закупувате WiFi донгъл, за да имате достъп до
онлайн съдържанието, което Ви интересува.
Не на последно място идва IPS панела благодарение на който ще се наслаждавате на красивите и ярки цветове от всякакъв ъгъл. А благодарение на стилния метален корпус, това бижу ще се впише перфектно във всеки хол или спалня.
За да сте сигурни в качеството на стоките, предлагани от Hop.bg Ви предлагаме телевизорите на LG с 24 месеца гаранционен период.
Няма налични бройки
