ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | 43UH620V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 43'' инча (109.22см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2x 10W, 2-канални говорители |
| LAN: | Мрежова карта |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Smart |
| Размери: | 145 |
| Тегло: | 13 |
| Производител | LG |
Outlet предложение от Hop.bg - 43-инчов Smart телевизор на LG. С 4K Ultra HD резолюция, IPS матрица и четириядрен процесор ARM Cortex-A53, 1000MHz. Благодарение на функцията 3D Color Mapping и широкия зрителен ъгъл можете да се наслаждавате на напълно естествени и живи цветове от всеки ъгъл на стаята. А за чист и кристален звук - Ultra Surround технология, с която гледането на 4K е истинско изживяване.
Няма налични бройки
