СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | 49UH770V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | RealTek RTD2999 |
| Размер на дисплея: | 49.00 инча |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела (4K, UltraHD ) |
| Яркост: | * |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Екстри: | 4K Upscaler,Quantum Display,Гласови команди |
| Цвят: | Сив |
| Информация: | USB 2.0 ,USB 3.0, Ethernet RJ45, HDMI 2.0, Satellite In, AV Composite In, Video Component In, Optical Audio Out, RS232 (C), Antenna , CI+ 1.3 |
| Производител | LG |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
