Out of stock
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
889.00 € / 1738.73 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-7%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
| Model | 49UH770V |
| Status | Good |
| Video accelerator | RealTek RTD2999 |
| Display size | 49.00 inches |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels (4K, UltraHD ) |
| Brightness | * |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | 2 x 10 W |
| LAN | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI | 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Extras | 4K Upscaler,Quantum Display,Voice command |
| Color | Gray |
| Information | USB 2.0 ,USB 3.0, Ethernet RJ45, HDMI 2.0, Satellite In, AV Composite In, Video Component In, Optical Audio Out, RS232 (C), Antenna , CI+ 1.3 |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
