КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | 55UF770V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 55'' инча (139.70см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2x 10W, 2-канални говорители |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 3x HDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x AV Component, 1x AV Composite |
| Размери: | 1240 x 722 x 56.7 мм |
| Тегло: | 17.8kg |
| Информация: | Web OS, Ultra surround |
| Производител | LG |
55-инчов Smart телевизор на LG. С 4K Ultra HD резолюция, IPS матрица и четириядрен процесор ARM Cortex-A12, 1100MHz, оперативна памет 2.5GB и собствена памет за съхранение 4GB. Благодарение на функцията 4K Upscaler и широкия зрителен ъгъл можете да се наслаждавате на напълно естествени и живи цветове от всеки ъгъл на стаята. А за чист и кристален звук - Ultra Surround технология, с която гледането на 4K е истинско изживяване.
Няма налични бройки
