ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Подарък: | Samsung Galaxy TAB 3 |
| Модел: | UH625 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | ARM Mali-T760 MP2 |
| Размер на дисплея: | 59.5"(151.1 cm) IPS |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 Ultra HD 4K 2160p |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | USB 2.0;RJ45;HDMI; Satellite In;Аудио изход 3.5 mm ;CI |
| Екстри: | 4K Upscaler;Active Noise Reduction; |
| Размери: | 1348 x 782 x 58.5 mm |
| Тегло: | 23.3 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | LG |
При закупуване на този продукт по време на промоцията получавате като подарък реновиран таблет Samsung Tab 3.
Промоцията е активна до 13 юли или до изчерпване на количествата.
60", 3840 x 2160 4K
Аутлет телевизор който е използван за демонстрационен, Резолюцията е 4K(3840 x 2160), което е предостатъчно за телевизор с тези размери. Гъстота на пикселите е 74 пиксела на инч (74ppi). Матрицата опреснява с 60 кадъра в секунда (60Hz). Телевизорът е с LED подсветка по ръба на рамката. Удобен дизайн, с 2x10 вата говорители и 300x300mm VESA стандарт. Разполага с четириядрен процесор ARM Cortex-A53 (4 ядра на 1Gh/z) и графичен ускорител ARM Mali-T760 MP2 който е с две ядра на 600 Mh/z. Винаги перфектното съотношение цена/качество само в hop.bg !
Няма налични бройки
