СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | LG49UF770V |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Видео ускорител: | Super mastering engine |
| Размер на дисплея: | 49.00" (124 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 Пиксела |
| Яркост: | 400 cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 10W+10W |
| LAN: | RJ45 |
| WIFI: | WIFI 802.11 a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 3, USB 3, |
| Екстри: | LG Content Store,Микро пиксел контрол,Уеб браузър,Live Menu, Recorded,Real Cinema 24p,Sound Optimizer,Wireless Sound Sync,Wi-Fi Ready,2x USB 2.0 , 1 x USB 3.0,LAN,PC Audio вход,Network File Browser,DLNA,DVB-T2/DVB-C/DVB-S2,Vivid,Photo,Standard,Eco, Cinema,Game,Soccer, isf Expert1, isf Expect2, |
| Размери: | 1104x701x261 |
| Тегло: | 15,9 КГ |
| Цвят: | Черен |
| Информация: | Енергиен Клас А |
| Производител | LG |
Предлагаме ви седма серия LG телевизор с UHD 4К резолюция в Outlet качество.Този невероятен телевизор ви предлага прекрасна картина и функционалност на приемлива цена. Телевизорът разполага с HDMI 2.0, което го прави перфектен както за телевизия така и за употреба с компютър или мултимедийно устройство. Излишно е да казваме, че може да скрийвате от телефона си, нали? С технологията HDMI 2.0 вие ще имате възможност за възпроизвеждане на 4К видео с 50-60 FPS, което е голямо преимущество през 1.4 версията, която позволява едва 24 FPS. Бързото и леко действие се осигурява от 4 ядрения му процесор, както и от една от последните версии на WebOS. Всичко това идва при вас в Outlet качество и то на атрактивна цена само в HOP.BG.
Няма налични бройки
