SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Good
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
559.00 € / 1093.31 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
659.00 € / 1288.89 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
| Model | LG49UF770V |
| Status | Excellent |
| Video accelerator | Super mastering engine |
| Display size | 49.00" (124 cm) |
| Resolution | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 Pixel |
| Brightness | 400 cd/m |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 10W+10W |
| LAN | RJ45 |
| WIFI | WIFI 802.11 a/b/g/n/ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 3, USB 3, |
| Extras | LG Content Store,Микро пиксел контрол,Уеб браузър,Live Menu, Recorded,Real Cinema 24p,Sound Optimizer,Wireless Sound Sync,Wi-Fi Ready,2x USB 2.0 , 1 x USB 3.0,LAN,PC Audio вход,Network File Browser,DLNA,DVB-T2/DVB-C/DVB-S2,Vivid,Photo,Standard,Eco, Cinema,Game,Soccer, isf Expert1, isf Expect2, |
| Size | 1104x701x261 |
| Weight | 15.9 KG |
| Color | Black |
| Information | Energy Class A |
| Manufacturer | LG |
7 Series LG TV with UHD 4K resolution in Outlet quality. This incredible TV offers you great picture and functionality at affordable price. The TV has HDMI 2.0 that makes it perfect for both TV and PC or multimedia device use. With HDMI technology 2.0 you will be able to play a 4K video with 50-60 FPS which is a great advantage in the 1.4 version that allows only 24 FPS. Fast and light action is provided by its 4 core processor as well as one of the latest version of WebOS. This Comes to you in Outlet quality and it at an attractive price only at HOP.BG.
Out of stock
