ᐉ Телевизор Samsung QE65Q9FAMTXXH (11010086) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung QE65Q9FAMTXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung QE65Q9FAMTXXH, Код: 11010086
3968.00 / 7760.73 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-23%
Смартфон Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green Смартфон Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green
1 / 2
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-7%
1 / 3
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-3%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
-17%
Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
Модел: QE65Q9FAMTXXH
Клас: Outlet
Размер на дисплея: 65" инча ( 165 см. )
Резолюция на дисплея: Q Led - 3840 × 2160
Яркост: Динамичeн контраст - Mega Contrast
Аудио: 4.2Ch - 60W
LAN: -
WIFI: ДА
Интерфейси: HDMI
Bluetooth: ДА
Производител Samsung
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние Outlet със 24 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-13%
Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
1 / 2
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
-6%
1 / 5
-10%
-10%