ᐉ Телевизор Samsung UE32J4510 (1106091) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE32J4510
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE32J4510, Код: 1106091
Сравни
Цена HOP.BG: 329.00 / 643.47 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-9%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-11%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
-4%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
-9%
Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black Смартфон Apple iPhone 16 128GB Black
1 / 2
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
-6%
1 / 5
Модел: UE32J4510
Статус на продукта: Много добър
Видео ускорител: HyperReal
Размер на дисплея: 32"(82 cm)
Резолюция на дисплея: 1366x768
Яркост: *
Ъгъл на видимост: 176°H/176°V
Аудио: 2x10W
LAN: Ethernet RJ45
WIFI: WIFI
Интерфейси: HDMI x 2, Scart x 1, USB x 1;
Тегло: 5.9 kg
Производител Samsung
Перфектният аутлет телевизор за всяка кухня или място с ограничено пространство. С перфектна резолюция за размерите си и всички смарт функции за всеки член от семейството. Високо качество на звука със система от 2x10 вата разположени от двете страни на телевизора. Има възможност и за VESA стойка която е с размери 200х200мм. Уникален телевизор на уникална цена и само в hop.bg!
Брой членове в домакинството *
-4%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234 Лаптоп Apple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Max, 32GB, 1TB SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
-3%
-13%
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
-4%
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080