ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | UE32J4510 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Видео ускорител: | HyperReal |
| Размер на дисплея: | 32"(82 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Яркост: | * |
| Ъгъл на видимост: | 176°H/176°V |
| Аудио: | 2x10W |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI x 2, Scart x 1, USB x 1; |
| Тегло: | 5.9 kg |
| Производител | Samsung |
Перфектният аутлет телевизор за всяка кухня или място с ограничено пространство. С перфектна резолюция за размерите си и всички смарт функции за всеки член от семейството. Високо качество на звука със система от 2x10 вата разположени от двете страни на телевизора. Има възможност и за VESA стойка която е с размери 200х200мм. Уникален телевизор на уникална цена и само в hop.bg!
Няма налични бройки




