СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
| Модел: | UE40J5500AWXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 40'' инча (101см) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 176 ° |
| Аудио: | 2x10W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 907.6 x 529.7 x 66.9 mm |
| Тегло: | 9кг |
| Информация: | HDMi, USB, |
| Производител | Samsung |
Аутлет Smart телевизор на Samsung с 40-инчов екран, Full HD резолюция и смарт функции.
Осигурете пълноценно мултимедийно изживяване в дома си. С входове за висококачествен мултимедиен интерфейс(HDMI), телевизорът Samsung 40J5500 ще превърне вашия дом в мултимедиен център за развлечения.
HDMI осигурява високоскоростна трансмисия на цифрови данни с висока разделителна способност от няколко устройства директно във вашия телевизор.
Благодарение на Quad Core процесора си, Samsung UE40J5500 предлага подобрена производителност. Ще забележите разликата веднага, с по-бързо мултитаскинг и превключване между съдържанието и уеб браузъра, както и по-гладко взаимодействие.
Използвайки усъвършенстван алгоритъм за подобряване на качеството на картината, Samsung Enhanced Color Enhancer драстично подобрява всяко изображение и открива скритите детайли.
Сега можете да осъществите достъп до любимото си онлайн съдържание от едно удобно и леснодостъпно място с платформата Smart TV на Samsung. Насладете се на богато онлайн съдържание в един миг, включително популярни приложения като Netflix, BBC iPlayer, Facebook, Twitter и YouTube, всичко това от комфорта на вашия диван. Процесорът Quad Core осигурява практично преживяване на уеб браузъра, както и по-бърз контрол на приложенията, безпроблемно многозадачност и подобрена функционалност. Свързването и споделянето на съдържание между устройствата се постига с кратки стъпки.
Гледайте филми от USB устройства. С ConnectShare Movie, просто включете USB паметта или твърдия диск в телевизора UE40J5500 и незабавно се наслаждавайте на филми, снимки или музика. Ще разполагате с голямо разнообразие от съдържание във вашия дом или офис.
Аутлет статус и 12 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
