ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
| Модел: | UE49KU6400 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49'' инча (124.5 см) |
| Резолюция на дисплея: | 4К 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 20 W |
| LAN: | да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | 3хHDMI, 2xUSB 2.0, component input, composite inputs, RJ45 Жак,DVB-T, DVB-C, DVB-S2,Web browser, апликаций и игри.Wifi Direct. |
| Размери: | 1101.4 x 639.7 x 55.2 |
| Тегло: | 16.5 кг |
| Информация: | Енергиен клас А |
| Производител | Samsung |
Почувствайте супер бързите детайли с 4K резолюцията на Самсунг модела UE49KU6450.
Каквото и да погледнете, всичко изглежда по-добре благодарение на оживените цветове и висока яркост.
Мощният Quad Core процесор прави Smart телевизора много по-бърз. Той незабавно отговаря на команди и приложения, които стартират незабавно. Мултитаскингът с мулти-линк екран също върви много бързо.
Споделяйте лесно съдържанието си на телевизора си. Показвайте снимки, видео и музика от мобилния си телефон или компютъра директно на телевизора с приложението Smart View на Samsung.
Свързването с повечето персонални устройства е изключително лесно и интуитивно.
TizenOS управлява превъзходно смарт телевизора и подобрява производителността му, намалява времето за включване и ускорява достъпа до каналите и приложенията. В допълнение към това,
Tizen ОС поддържа днешната популярна услуга VOD (Streaming Video On Demand). В България вече се предлагат абонаменти.
Така създавате свое собствено място за забавление. Отделно чрез HDMI-входовете и TV-Box вариантите, които се предлагат на пазара, Samsung телевизорите превръщат стаята ви в огромен център за развлечения.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).а гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



